ІНСТРУКЦІЯ для препарату КАНЕФРОН

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

КАНЕФРОН (R) Н

(CANEPHRON(R) N )

Загальна характеристика

основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі драже оранжевого кольору згладкою поверхнею;

склад: 1 драже містить висушені лікарські рослини у вигляді порошку:

трави золото тисячника (Herba Centaurii) 18 мг;

кореня любистка (Radix Levistici) 18 мг;

листя розмарина (Folia Rosmarini) 18 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний, лактоза моногідрат, повідон (К 25, К 30), магнію стеарат, заліза оксид червоний, рибофлавін Е 101, кальцію карбонат, декстроза, крохмаль кукурудзяний модифікований, віск монтановий гліколевий, олія рицинова, сахароза, шелак, тальк, титану діоксид.

Форма випуску. Драже

Фармакологічна група. Засіб, що застосовується в урології. АТС G04B X50.

Фармакологічні властивості. Рослинні компоненти, що входять до складу препарату, проявляють комплексну активність, що проявляється у протизапальній дії та усуненні спазму сечовивідних шляхів, сечогінному, вазодилятаційному та антибактеріальному ефектах. Під впливом препарату посилюється виділення солей сечової кислоти і змінюється кислотність сечі, що попереджує утворення та ріст конкрементів у сечовивідних шляхах і протидіє росту бактерій.

Внаслідок дії розмаринової кислоти пригнічується вивільнення медіаторів запалення, що зумовлює стійкий протизапальний ефект. Всі рослинні компоненти, що входять до складу препарату, містять речовини (фенол карбонові кислоти, ефірні олії та ін.), що зумовлюють широку антимікробну дію препарату. Вплив препарату на канальцеву і клуб очкову систему нирок призводить до зниження виділення білка при протеїнурії.

Показання до застосування. Основна (базисна) терапія і як компонент комплексної терапії при гострих і хронічних інфекціях сечового міхура (цистит) і нирок (пієлонефрит), в тому числі і у вагітних жінок.

Хронічні неінфекційні захворювання нирок (гломерулонефрит, інтерстиціальнийнефрит).

Профілактика утворення сечових камінців, у тому числі і після їх видалення.

Спосіб застосування і дози. Дорослим призначають по 2 драже 3 рази надень;

дітям шкільного віку (з 6 років) — по 1 драже 3 рази на день.

Після ослаблення гостроти захворювання прийом препарату слід продовжувати протягом 4-6 тижнів. Драже ковтати, не розжовуючи, з невеликою кількістю рідини.

Побічна дія. Можливі алергічні реакції на складові компоненти препарату.

Протипоказання. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Можливі та доцільні комбінації Канефрону (R)Н з антибіотиками.

Негативні ефекти внаслідок взаємодії препарату зіншими медикаментами не відомі.

Передозування. Випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування не відомі.

Особливості застосування. Під час вагітності та при годуванні груддю препарат можна приймати при дотриманні рекомендацій для застосування та після консультації з лікарем.

При застосуванні драже Канефрон(R)Н необхідно споживати достатню кількість рідини. Препарат в рекомендованих дозах не знижує здатність керувати транспортом і працювати з механізмами.

Примітка для хворих на діабет. Одне драже еквівалентне 0,012 одиницям заміщення вуглеводів.

Умови та термін зберігання. Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25˚ С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Термін придатності – 3 роки. Не використовувати після терміну, вказаного на упаковці.

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату КАНЕФРОН (R) Н (CANEPHRON(R) N ) Загальна характеристика основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі драже оранжевого кольору згладкою …